Atakum Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma artık daha önceki yıllara göre kırma dökme yapılmadan açılmaktadır. İstanbul Tesisat olarak lavabo tıkanıklığını açmak için kameralı cihazlarla çalışmaktayız. Firmamız kendini sürekli yenileyerek çıkan en son sistem su kaçağı kontrol ekipmanlarını bünyesinde bulundurur. Ekiplerimiz tıkalı olan lavabo giderinize önce makineyle açtıktan sonra kamerayı salıp lavabo giderinin neden tıkandığı hakkında size rapor verdikten sonra kırma dökme yapılmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemine geçilir.
Ev ve iş yerinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığı bir hayli canınızı sıkmaktadır. İstanbul Tesisat olarak kendi alanımızda sürekli teknolojik yenilikleri takip edip size daha iyi hizmet sunabilmek için evinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığını kırmadan sadece kameralı cihazlarla müdahale edilmektedir.
Lokantalarda ve otellerde meydana gelen mutfak lavabo tıkanıklıkları en sık rastlanan yerlerdir. Bu tıkanıklıkların sebebi ise ya döşenen yanlış tesisat yada giderlerden akıtılan yağlı maddelerden dolayı mutfak lavabo tıkanıklığı meydana gelmektedir. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için kendi alanında profesyonel olan ekiplerimiz önce kameralı cihazla tespiti yapılıp daha sona tespiti yapılan noktaya robot makineyi salarak tıkanıklık açılma işleme geçilmektedir.